Krásný dárek 60leté bezdomovkyni

Tohle je důkaz, že lidi s dobrým srdcem stále existují. Je jen malé procento lidí, kteří něco lidem bez domova darují, většinou to bývají peníze či jídlo, což je spíše jednorázové. Tento muž ale pro ženu bez domova postavil malý dům, kde může přebývat. K tomuto můžeme jen říct, že se opět našla nějaká ta víra v lidstvo. Úžasné!

 
Loading the player...
Reklama

Doporučené



TOPlist