GoPro HD HERO3

Sotva je kamerka GoPro HD HERO 3 měsíc na trhu, už s ní borci natáčejí takové kousky, jaké můžete vidět v příspěvku. Vlastníte někdo tuhle kamerku? Já mám HERO 2 a jsem maximálně spokojený :) Co vy?... Pochlubte se nám svými videi a pokud budou dobrá, zveřejníme je!

 
Loading the player...
Reklama

Doporučené

Přátelé

Přátelé

Reklama
Křeček

Křeček

Optický klam

Optický klam

GoPro na želvě

GoPro na želvě

Orel s GoPro kamerou

Orel s GoPro kamerou

GoPro - Aftermovie USA

GoPro - Aftermovie USA

A potom bůh stvořil ženu

A potom bůh stvořil ženu

GoPro ve friťáku

GoPro ve friťáku

Ponaučení:D

Ponaučení:D

GoPro kamera ve vesmíru

GoPro kamera ve vesmíru

Každý nemá peníze na dovolenou

Každý nemá peníze na dovolenou

GoPro - To nejlepší z roku 2015

GoPro - To nejlepší z roku 2015

Průměrný Čech

Průměrný Čech

GoPro - Sjezd vodní přehrady na kole

GoPro - Sjezd vodní přehrady na kole

Rada

Rada

GoPro HERO3 - Svět je krásný

GoPro HERO3 - Svět je krásný

Fanoušci

Fanoušci

GoPro - Red Bull Harescramble

GoPro - Red Bull Harescramble

Borec :)

Borec :)

„V srsti psa" [GoPro]

„V srsti psa" [GoPro]



TOPlist