Láska je cesta, jež vede k životnímu cíli. Rozum je jen průvodce.
Každý den pozoruji, jak mládež trpí tím, že neexistují školy, v nichž by se učila žít s lidmi a se světem.
Láska nespočívá v tom, že milujeme, co je krásné, ale co je blízké.
Nelze věřit něčemu, co není předem pochopeno.
Muže zpravidla víc potěší, že má na stole dobrý oběd, než to, že jeho žena umí řecky.
V mládí ženy milujeme, ve stáří jim rozumíme.
Spôsob, akým žijeme naše dni, je spôsob, akým žijeme naše životy.
Čím horší je stát, tím více má zákonů.
Když nejsem s tebou jsem abstinent ale když jsem s tebou jsem závislý
Orální sex - když se o tom hodně mluví, a nic se neděje.
Nezáleží jak daleko musíš jít... Nezáleží jak dlouho ta cesta bude trvat ... Když si deš za tím co miluješ... Zatím o čem sníš vždycky máš strach .. Strach z porášky..Strach z ponížení...Strach z neůspěchu ...Ale když toho opomeneš a vydržíš tak na konci tě čeká vítěztví ... protože každá cesta ať je sebehorší .... Začíná prvním krokem .. Věř, běž a dokážeš...
Smog je bohatý na vitamíny.
Lepší je plodníkem svým řádně zatřepati, než z povětrnou ženskou spáti.
Správné uvažování je stejně vzácné jako dokonalé zdraví.
Zkušenosti nám ukázaly, že nejšťastnější je ten, kdo přinesl štěstí největšímu počtu lidí.