Pokud je nejlepším přítelem člověka jeho pes, tak se ten pes dostal do potíží.
1+1=2 V matematike - Možné :) V láske - Nádherné ! ♥ ____________________ 1+1=3 V matematike - nemožné V láske - časté ..
Kdyby se lidé v dospělosti stávali tím, po čem touží ve čtrnácti letech, byl by celý svět dočista jiný.
Práce je obvykle dost, ale často chybí lidé, kteří by byli ochotni ji dělat.
V lásce získáváme největší blaženost, která kdy na světě byla.
Dům možno opravit zas, když už je zchátralý. Proč člověk nedokáže totéž i s troskami své tváře?
Lidé dělají leccos, aby přišli na jiné myšlenky. Ale co dělají proto, aby přišli na ty první?
Je to krásně řečeno. Tak krásně, že ani nepřipadneme na myšlenku ptát se, může-li to být vůbec pravda.
Hlavním zákonem tzv. demokracie se stalo počítati hlavy, ale nedbati mozků.
Nemoc dobře odhaluje sobectví.
Každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán.
Nejveseleji žije ten, kdo umí sám sebe napálit.
Moudří lidé si umějí rozdělit loučení s mládím na několik desítek let.
Chci najít takové jídlo, po kterém dostanu žlučníkový záchvat hned, a ne ve tři hodiny ráno.
Nic v nás nevzbudí takovou úctu jako člověk statečně snášející neštěstí.