Peníze kazí charakter,ale lepší je brečet v limuzíně než v tramvaji.
Nestřídmí mají krátký věk a zřídka stáří.
Vzdělání je nejlepší cestovné pro stáří.
Stáří má také svoje výhody. Nemusí se tak ohlížet na diskrétnost.
každý ji hledá,a kdo ještě nehledal propadne jejímu kouzlu a kdo tvrdí ze bez ní přežije lže sám sobě a připravuje se o krásu co skrývá .
Když muž řekne, že něco udělá, tak to udělá....... a není třeba mu to každý rok připomínat!
"Čas má mnoho podob, dobrý i zlých. To značí rovnováhu v přírodě. Čas někdy může být lékem, může znamenat trpělivost či neustálé čekání na NĚCO. Čas je život, dává čas žít. Avšak nejtemnější stránkou času je pouhá smrt"
Nie je všetko zlato,čo sa bliští... Občas sú to len bezcenné kusy skál
Bojíme se stáří a přitom si nejsme jisti, zda se ho dožijeme.
Duch je v podstatě nástrojem, pomocí něhož nabýváme idejí, vzdalujících se od idejí nejobyčejnějších.
Člověk by měl sahat ke hvězdám, neboť k čemu by byla obloha.
Člověk se stává pamětníkem, zrovna v době kdy začíná ztrácet paměť.
Síla je skrytá v odvaze bojovat.
Čest - zabila mnohé, ale ještě nikomu život nezachránila.
Mládež dneška by měla občas uvážit, že bude stářím zítřka.