Co nám udělá stáří, když jsme dva.
Kdo nechce vědět, neví nic. Kdo vědět chce, tak toho ví příliš.
Fouká li vítr, udělej krok! Naklánět se nestačí..
Lidská mysl je tak složitá, že ten kdo ji pochopil, zemřel.
Můžeš mít úspěchy nebo výmluvy, ne obojí!
Přemýšlím jestli člověk v životě může najít štěstí, i když si splní některá svá přání a má radost, vždy je tu možnost, že s nimi přijdou i nové starosti a smutek.
Nejhorší chvíle jsou nejlepší básníci
Každý vidí svět jinak, ale většina se snaží oběma očima..
Stáří je dnes opuštěnější než kdysi.
Život je boj,a bez boje nejsou oběti,a bez obětí není výhra!
neverim v boha on veri ve me nykdy nebudes lepsi nez kdokoly jiny nykdy nebudes horsi nez kdokoly jiny nesoudi a pounej sam sebe.
Vědět to vše, co vím nyní, již dříve, tak bych se toho, co vím, nedožil.