Chlubně bijeme se v prsa, že věk náš jest věkem osvěty a pokroku - a miliony bližních žijí v tuposti zvířecké.
Nelze věřit něčemu, co není předem pochopeno.
Život je založen hlavně na víře a trpělivosti. Kdo má tyto dvě ctnosti, dosáhne obdivuhodné cíle.
Ženy nikdy nelžou - věří prostě tomu, co právě říkají.
Člověk je zvíře, které se denně polidšťuje.
Hezké ženy věří na svou inteligenci. Inteligentní ženy nespoléhají na svou krásu.
Kdo v lásce věří na zázraky, ten je ztracen.
Všemu věř, a nikomu nedůvěřuj.
Optimista věří, že záleží na něm, kdy bude chtít spáchat sebevraždu.
Negace je silnější víra než víra.
Odvaha z víry, třebas je to víra falešná, vždycky překoná odvahu ze vzteku.
Co si přejeme, tomu rádi věříme.
Primitivní víra v pokrok je přesvědčením, které nesvědčí o síle, ale o povolnosti, a tudíž o slabosti.
Je třeba dokázat skutky to, čemu věříš srdcem.
Vírou se žije, skepsí účtuje.