Tři blondýnky jdou do kina a jedna z nich povídá: „Z nás by byla dobrá pětice!”
Blondýnka volá na Hotline a pracovník podpory se jí zeptá: „Co máte na monitoru?” „Květináč.” „Tak jsem to nemyslel. Řekněte mi, co na něm máte napsané?” Blondýnka po chvilce odpoví: „Sony.”
Proč blondýnky lezou v supermarketu po kolenou? Hledají nízké ceny.
Ptá se blondýnka v oděvech prodavače: „Prosím vás, co je tohle za oblečení?” „To je pyžamo,” ochotně vysvětluje mladý muž. „Obléká se na noc. Chcete si vybrat?” „Ne, děkuji. Já v noci spím.”
Proč nosí blondýnky ve vlasech brýle? Aby nedostaly úpal mozku.
Kolik blondýnek je zapotřebí na přípravu jídla? Nekonečně mnoho, všechny totiž uhoří hned poté, co zapálí plyn.
Blondýnka si stěžuje učiteli autoškoly: „Vždycky když odbočuji, nefunguje mi jeden blinkr!”
Bylo dokázáno, že určité jídlo u blondýnek snižuje chuť na sex až o 50%... Je to svatební dort!
Potkají se dvě blondýnky a ta jedna se ptá:proč držíš dvě diety.A ta druhá odpoví:protože z jedný bych se nenajedla.
Víte, proč blondýnka leží skrčená s hlavou u kolen před výlohou s hodinkami? Hodinky tikají a blondýnka si odpočítává čas svého života.
Zkoušení z biologie. Profesorka se ptá: „Co je to pohlavní rozmnožování?” Blondýnka: „Nó, přes hlavu?”
Co udělá blondýnka, když se učeše? Natáhne si kalhotky.
Co udělá blondýnka, když chce, aby jí to doma klapalo? Koupí sobě i svému partnerovi dřeváky.
Blondýnka se ráno vzbudí a diví se, proč je kolem taková tma. Pak otevře oči a zvolá: „No jo!”
Oční lékař křičí na blonďatou sestřičku: „Kolikrát vám mám ještě opakovat, že když chcete dát pacientovi kapky do očí, musíte mu sundat brýle?!”