Moje šauma pro lesk kiwi s mými chlupy dělá divy! Ač mi trčí z nosu, z uší, každý den mi více sluší!
Konec školního roku se blíží, učitelka naše písemky zhlíží. A pětky nám dává, protože je to kráva
"Člověk, který nedokáže mluvit tak, aby mu ostatní rozuměli, je idiot. Chápeš mě miláčku?" "Ne drahá!" By:{Zaly}
Chlápek postává na dvoře, v jedné ruce drží stopky a v druhé drží za krk slepici. Přijde k němu manželka a ptá se, co to vyvádí. „Ale, chci ti pomoct s vařením. Tady v kuchařce píšou: slepici nejprve půl hodiny mírně podusíme...”
,,Můj pes Azor je strašně inteligentní.'' ,,Můj Alík taky. Každý den mi kupuje noviny!'' ,,Já vím. Azor mi to říkal!''
Jde nadržená Červená Karkulka lesem a potká Pinocchia. Svalí ho na zem, sedne mu na obličej a křičí: „Pinocchio zalži!” :D
Jeden chlap srazí papouška autem. Okamžitě ho vezme k sobě domů, dá ho do klece, nasype mu tam suchej chleba, nalije vodu a čeká jestli se papoušek probere. A opravdu! Papoušek se oklepe a vidí vodu, mříže a chleba a hned mu to dojde: Kurva já ho zabil!!!
Jde cikán se psem po ulici a v tom potkají skina a skin povídá: ,,Co to za sebou táhneš za prase?'' A cikán na něj: ,,To není prase, to je pes.'' A skin říká: ,,Tebe jsem se neptal.''
Pepíček přijde ze školy a maminka mu hubuje: ,,Proč jsi snědl ty peníze co jsem ti dala?" ,,Vždyť si říkala, že je mám na oběd."
-Tati, co je to kamzík? -Taková blbá ryba! -Ale tady píšou že skáče po skalách. -No, vidíš jak je ta ryba blbá. {Jura}
„Podvedl jsi mě někdy?” „Jo :(...ale jen jednou...přísahám...:(” „Cože ???...jako kdy ? a jak se to stalo ????...” „Minulej tejden...v kartách”...:P :D...
Bůh chtěl stvořit Zemi za 12 dní Chuck Norris mu dal jen 6.
Přijde cikánka do trafiky a povídá prodavačce: „Jedny cigarety!” Prodavačka na to: „A jaké?” Cikánka se rozeřve: „Podívejte se na ni, jak je zvědavá!”
ČR zaslala jako pomoc do New Yorku několik strojů KL3C. Co to je ? Krumpáč, lopata a 3 cikáni.:D
Jeden človek umrie a dostane sa do neba ... Keď kráča pri zlatú bránu kde vidí plno zlatých hodín Sv. Peter k nemu pristúpi a človek sa ho spýta "čo je to za hodiny"? Sv. Peter odpovie : " toto sú hodiny klamstva , keď niekto zaklame potočí sa ručička o jedno políčko" " tuto sú napríklad hodiny našej sestry matky terézie ktoré sa ani nepohli , a tuto máme hodiny Abrahama Lincolna ktoré sa pohli len dva razi " Človek sa zahľadí , porozmíšla a nakoniec sa spýta ... " A kde sú hodiny R. Fica "? Sv Peter odpovie : "Tie používam ako ventilátor v kancelárií "