Na hodině literatury se paní učitelka ptá třídy: „Zná někdo z vás Otokara Březinu?” „Já,” volá Pepíček, „my jeli s aotokarem na dovolenou.”
„Řekni mi pátý pád od slova kočka.” „Čiči.”
Máte ZSV - základy společenské výchovy, Fuchsi, a ne základy socialistické výchovy!
Kdybych měl bicí, tak bych vám všem rozbil hubu!
Pepíček příjde ze školy a říká mamince: mami dnes jsme se učili počítat do dvaceti :) a maminka říká: tak se ukaž. A Pepíček začne počítat: 1 2 3 4 6 7 8 9 10 11 13 14 15 16 17 18 19 20. Maminka se diví a říká: Pepíčku kde jsi vynechal tu 5 a 12? a pepíček říká: 5 ve škole 12 v hospodě :DD by Anež243
Živočich je čich, co oživnul.
Sněžný muž je ten, co s něho padá sníh.
Školní předmět nemusí být ve druhém až sedmém pádě.
Markeťáky jsou účesy do marketu.
Kamarádovi, který za námi stojí, ať se děje, co se děje, říkáme „kamarád do deště”. Tomu, na něhož se můžeme spolehnout jen, když se zrovna hřejeme na výsluní, „kamarád do slunečna”.
Učitelka nakreslila na tabuli jablko a ptá se dětí: „Co jsem to nakreslila?” Přihlásí se Pepíček: „Prdel.” Učitelka se rozplakala a vyběhla ze třídy. Za chvíli do učebny vkročí ředitel a křičí: „Proč jste paní učitelku dohnali k slzám? A kdo nakreslil na tabuli tu prdel?”
Lexikologie studuje lexikony.
Přírodní řízek roste na stromě.
Učitelka: „Pepíčku, když říkám, že je to ropný magnát, co asi může prodávat?” Pepíček nejistě: „Magnety?”
Chamurappiho zákoník měl náklad 50 tisíc kusů.