Když člověk upadne, zvedne se a jde dál, já už upadl tolikrát, že mě to zvedání zmáhá, ale uvažuju o tom si koupit chrániče.
Život je jako jízda na eskalátoru, zastavíš se, a jsi opět tam kde si byl.
Žádná lovestorry neskončí happyendem..
Ak raz budeš padať do priepasti, pokús sa cítiť radosť z letu...
Věř,běž,dokážeš....
Na stáří jediný lék - pohřeb, hrob a náhrobek.
Čiň jak uznáš nejvíce za vhodné, jen pamatuj na to, že tvůj čin může se později stát i tvým utrpením.
Není důležité, co jsme udělali, nýbrž proč jsme to udělali.
Život je boj,láska je hřích.Proto si pamatuj že vyhraje smích.
Nikdy se nevzdávejte jenom proto, že proti vám stojí větší počet nebo větší síla .. vyhrává ten, kdo se nezvádá
Všechno jde, jen to chce odvahu !
držime pomyslnej svět nás samých a našeho vlastního osudu... stejně tak jako pomaháme držet světy těch kteří dali důvěru tomu tvému ....
Všechno se ti vrátí. I to dobré, i to zlé.
Vášně umírají ve dnech stáří.
S každým problémem lze něco dělat, jen nikdy nevíte, jestli to pomůže.