Nad hroby roníme ty nejtrpčí slzy - ze nevyřčená slova a nevykonané činy.
Jsou věci, které na srdci zanechají velké rány, já mám ovšem to štěstí, že naučil sem se šít.
život je jenom hra,proto se snaž být hráčem,nikoliv figurkou
Nezáleží na tom co jste dostali, ale od koho jste to dostali.
V životě musíš ne jenom umřít, ale taky i žít.
Napsat....umí každý druhý,říct do očí,málo kdo...
Vstávej, odpočineš si až umřeš.
k čemu je život když není nikdo kdo by ho ocenil k čemu je štěstí když není nikdo s kým by ses o něj podělil .
Víš, kdy jsi šťastný? Když nechceš spát, protože realita je krásnější než sny.
Stáří se má ctít, mládí bránit.
Jestliže si udržuješ klid, když všichni ostatní ztrácí hlavu, je to tím, že jsi nepochopil podstatu problému. *By:{Zaly}*
Pamatuj, že každá překážka je hlavně příležitostí, a svět bude vždy barevnější.
Žiješ jen jednou tak nepřestávej doufat v nemožné !
Nikdy nečin protivníkovi všechno zlo co můžeš, protože nikdy nevíš, kdy se stane tvým přítelem.
Geniální jedinec v pracovním poměru: Žádný šéf si neponechá zaměstnance, který má stále pravdu.