Stáří nepřichází samo.
Život je jen jeden takže si užívej a nestůj nad každou hloupostí co se tě stane!!
Člověk musí někdy spadnout na úplné dno, aby věděl, že to nejdůležitější nejsou peníze
Pamatuj si, že i ta nejhorší hodina ve tvém životě má jen 60 minut.
Ať žijeme náš život jakkoli tak nám jednou dojde že, Žijeme, proto aby jsme mohli umřít.
Tatka šmoula vždycky říka .....!!
Stáří začíná a střední věk končí, když počet našich potomků je větší než počet našich přátel.
Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!
Láska nezná stáří.
Stáří totiž vzbuzuje úctu teprve tehdy, jestliže si udržuje a obohacuje svá práva, nikomu se nepoddává, a jestliže na svými vládne až do posledního dechu.
"Lepší,než předvídat budoucnost,je vytvořit ji"
Dbejme, aby nám stáří neudělalo vrásky také na duši, když je dělá na tváři.
Myšlenky živí slova, slova odívají myšlenky.
Nebreč .. bude hůř, tak jdi a žij
Život je jen čekání na smrt.