Život je boj, tak se tu pozabíjejte a já bych s dovolením prošla.
Jsou dva druhy lidí, jedni dokážou pracovat a druzí vydělávat.
Pokrok v životě: čím je naše stáří pokročilejší, tím míň se dokážeme nadchnout pro pokrok.
Stáří je zatím něco, co se přihodilo jiným ženám.
Stáří je celkové ochromení: všechno má a ve všem mu něco chybí.
Stáří je doba, kdy nemůžeme snést ani svých neřestí, ani léků proti nim.
Tělesná cvičení a střídmost mohou tedy i ve stáří udržet něco z dřívější tělesné síly a svěžesti.
Čím víc stárnu, tím víc zjišťuji, že dětství a stáří jenom splývají, ale že jsou to navíc dva nejintenzivnější stavy, které je nám dáno žít.
Duha je stáří slunce.
Někdy k životu prostě nepotřebuješ lidi o kterých sis myslel, že bez nich nemůžeš žít.;)
Úsměv je vzácná věc, ale rozdávat ho ostatním můžeš zadarmo.
Nemožné je jen to, co jsme nedokázali učinit možným...
I chyba může být užitečná, dokud jsme mladí, ale nenesme ji s sebou do stáří.
Chybovat je jednoduché, odpouštět je lidské, proto každý kdo mi dokázal odpustit mé chyby je člověkem a zároveň i mým nejlepším přítelem.
Stáří přichází náhle.