Duha je stáří slunce.
Život je jako prší : Někdy dostaneš dobré nebo špatné karty ale ty se s nimi musíš naučit hrát. A nevzdávat to.
Dokud žijete, nevěříte, že by to všechno mohlo jednou skončit...
K radostnému stáří patří vzpomínky na ženy, se kterými jsme se neoženili.
Omyly ducha přibývají ve stáří jako vrásky na tváři.
Bezmoc a beznaděj - to jsou ty nejhorší pocity.
Vášně mladosti jsou neřestí stáří.
Bolest nás může oslabit, ale nemůže nás zbavit iluzí a snů !
Zivot je jako bonboniera. Nikdy nevis, co dostanes
tohle je muj citat:myšlenky jsou jako zrcadlo na jaké myslíš tak se ti vrátí v budoucnu
Je lepší se podcenit a pak být překvapen z daného úspěchu, než-li se přecenit a litovat pak neúspěch. Sice z toho neúspěchu se poučíš a budeš příště moudřejší a opatrnější, ale pokud už potom nebude pozdě.
Stáří začíná tehdy, když se nám všechny ženy zdají být hezké.
Člověk nepozorovaně, ale vždycky jednou za deset nebo za patnáct let "naráz zestárne", jako kdyby na něj příroda zapomněla a pak se zničehonic upamatovala a honem ho posadila na úroveň jeho skutečného stáří.
Grácií stáří je dobrota.
Před věděním je porozumění před porozuměním je vidění před viděním je poznání před poznáním je vědění. Strážce cesty,zjevení víry Friedrich Wilhelm Nietzsche