I ta nejhorší hodina ve vašem životě má pouze 60 minut...
Život je boj... já jsem pacifista.
Na světě nemůže bejt každej chytrej, protože kdyby byl každej chytrej tak by na světě bylo tolik moudrosti, že by z toho byl každej druhej úplně blbej.
Ne z nás dělá to co jsme
Svět zmenili tři jablka. Že né? První svedlo Evu, druhé spadlo na Newtna a třetí nakousl a pak nabídl Steve Jobs.
Sláva a úspěch je definována jako vstát o jedenkrát víc, než jste byli sundáni k zemi.
Život je jako chcát proti větru. Ať se snažíš sebevíc, vždy se ti to vrátí.
Len život žitý pre iných,je hoden žitia
Neper se.. Život Ti dá do držky sám!
Každý velký čin, se zdá z počátku nemožný.
Pomáhat, je si lidské! Pomoci druhému, je to co odliší hrdinu od hlupáka.
Veselá mysl tahá hřebíky z rakve.
Někdy potřebujeme udělat chybu, jenom aby jsme se ujistili, že je to opravdu chyba.
Není těžké pochopit, těžké je přijmout.
je to místo velmi temné prachem a pískem vyplněné však skrývá se tam truhla malá která city uzamyká