Bože, ochraňuj mne před mými přáteli, před nepřáteli se ochráním sám.
Okamžik ve kterém ukážeš svoji slabost, se může stát tím posledním.
Život beze snu je jako trní bez růže...
"Život už je takový", řekl klaun a se slzami v očích si na tvář nakreslil úsměv...
Chtěl bych, znamená málo. Chci, znamená mnoho.
Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.
Jestliže je sesuv půdy dost velký, kutálejí se i hranaté kameny.
Kdo se chce mstít, měl by vykopat dva hroby...jeden pro nepřítele a druhý sám pro sebe.
Ber vše,co ti život dá-radost,bolest,žal i lásku. Život je jen karneval,v němž stokrát změníš masku.:)
Narodil ses jako originál,tak neumírej jako kopie! :))
Nepočítají se peníze, ale rány které vám život udělil a vy je ustáli.
Nejvíc na světě miluju tu rozmanitost- každý den mě nasere někdo jiný.
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyvázněte živí.
Smrt je stejně cenná, jako život, který nežijeme podle svých představ.
Člověk prochází přítomností se zavázanýma očima. Smí pouze tušit a hádat, co vlastně žije. Teprve později mu odvážou šátek z očí a on, pohlédnuv na minulost, zjistí co žil a jaký to mělo smysl...