Co jedí blonďaté panny? Kojeneckou stravu.
Víte proč strká blondýnka do dortu lžíci? protože je v receptu napsáno 2 polévkové lžíce.... :)
Proč mají blondýnky v hlavě háček? Aby jim měla na čem viset mícha.
Blondýnka se chlubí kamarádce: „Já jsem tak šťastná, že nejsem Francouzka!” „Ale proč?” „Protože neumím francouzsky ani slovo.”
Proč se brunetky, zrzky a černovlásky smějí vtipům o blondýnkách? Myslí si, že se jich to netýká!
Proč jede blondýnka do Německa? Chce koupit přítelovi kolínskou.
„Co uděláte, když se vám zavaří motor?” táže se blondýny učitel autoškoly. Dívka odvětí: „Dám ho, kam patří - do sklípku k ostatním zavařeninám.”
V televizní anketě se zeptali blondýnky: „Používáte titanovou pánev?” „Ne,” odpověděla. „Já titan vůbec nesmažím.”
Jak zařídit, aby si vás blondýnka vzala? Řekněte jí, že je s vámi těhotná.
Blondýnka se zlobí na děti: „Díky tomu, že dávají v televizi Z pekla štěstí, jsem teď spekla buchty!”
Jdou dvě blondýnky po parkovišti a jednu z nich zaujme modrá značka s obrázkem vozíčku, která vyhrazuje parkovací místo pro postižené. „Podívej,” vzrušeně ukazuje kamarádce. „Támhle parkuje Číslo 5!”
Proč blondýnka cucá režnou nit? Protože věří, že se po ní ožere.
Sedí blondýnka u baru a srká drink. Vtom k ní přistoupí borec a navrhne jí: „Můžu tě na něco pozvat?” Blondýnka nahlas zařve: „Cože?” Borec se zeptá znovu: „Jestli tě můžu na něco pozvat?” Blondýnka opět zařve: „Cože? 150 marek?”
Blondýnka stojí na náměstí a najednou uskočí o krok stranou. „Co se děje?” diví se kamarádka. „Ale, zdálo se mi, že padá letadlo - tak jsem mu chtěla uhnout...”
Proč blondýnky nejí bílou čokoládu? Protože by si ukously prsty.