Stejně tak jako převozník ovládá svou loď napříč rozbouřenou řekou. Musíme i my ovládat svou mysl napříč životem.
...život není zcela špatný, neboť ještě nikdy nebyl zcela dokonalý...
Život je bahno a jen svině v něm umějí chodit.
Nic není složité, jen se složité zdá.
Pocity a nálady se mění jako počasí. Nikdy nevíš jaké přijde.
Nechat svůj život v řidítkách, a jen tak si jezdit! :*
Dobře žít znamená udělat z každého roku života nejlepší rok svého života.
Každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán.
Život je jako kniha,ale občas je potřeba ji zavřít a začít číst novou..:)
Lidstvo je pro zemi jako nemoc, která se musí buď vymýtit, nebo nechat bujet až ke své vlastní zkáze.
Každý má spoustu otázek, ale kolik jich bude za Vaš život zodpovězeno?
Včerejšek už je úplně jiný svět, jeho brány jsou navždy uzavřeny.
Who has the faith, has the hope. Who has the hope, is still alive.
Nikdy se nevzdávej, nikdo nikdy nevyhrál tím, že se vzdal.
Život si musíš vychutnávat, někdy, ale narazíš na hořkost, kterou stejně přežiješ tak jako tak.