X let bez vztahu a větších zkušeností, to je jako být X let v komatu.
Nejde o to co se vám děje ,ale o to jak na ty věci reagujete
Stáří přináší ztroskotání.
Někdy je prostě potřeba se vychcat do umyvadla.
Nic nám nebrání ve svobodném jednání tak, jako náš strach.
Největší ironií lidstva Učíme se nežít jako zvířata, což nás nespíš také zahubí...
Hraj dukud mužeš, smíš a bavíš.
Přežít se dá všechno, ale umřít se dá na cokoli.
Život je pes, tak buď jeho pánem
kazdy z nas je ruze nerozkvetla co ceka na kousek svetla
Strach a pochybnosti nás v životě nejvíce brzdí.
Betonovou zeď nepokořím, ale pokořím jí sebe.
Neuč se - život tě naučí
Realita dokáže zabít sny. Tak proč sny nedokážou zabít realitu?
Je lepší být nenáviděn proto jaký jsi, než být milován proto jaký nejsi.